O nás

Naše logo – náš príbeh
Naše logo vám predstavuje proces rastu a dozrievania cherry paradajok. Od malinkej zelenej, až po krásnu červenú. Pretože za chuťou a vôňou našich paradajok stojí najmä starostlivosť o ne počas ich dozrievania a správny čas zberu. Ten nastáva až keď sú plne dozreté. Vtedy sa ručne zberajú a putujú rýchlou cestou na váš stôl. To je ten hlavný rozdiel medzi našimi paradajkami a paradajkami dovezenými zo zahraničia, ktoré sa trhali zelené a dozrievali v kamiónoch.
Chuť, vôňa, kvalita a čerstvosť je to, čo vám ponúkame. Ak nás ochutnáte, tak si poviete: "Tak má chutiť paradajka."

Kvalitné a dostupnéKvalitné a dostupnéKvalitné a dostupné

Bez hnojív a pesticídov

Pri pestovaní našich paradajok používáme predovšetkým biologickú ochranu, ktorá proti škodcom či chorobám využíva to čo nám ponúka matka príroda: pomarančový olej a rôzne druhy chrobáčikov. Pri prirodzenom opeľovaní nám pomáhajú tisícky čmeliakov, ktoré žijú v desiatkach úľov rozmiestnených v našom skleníku.

Bez hnojív a pesticídov

Certifikáty kvality

Vlastníme certifikát GlobalGAP . Ide o medzinárodne uznávaný certifikát, ktorý vám dáva istotu, že naše paradajky dosahujú vysokú úroveň bezpečnosti a kvality. Navyše pri pestovaní sa bral ohľad na zdravie, bezpečnosť našich zamestnancov a rešpektovali sme životné prostredie.